Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Запаморочення

22.05.2020

Блог

Запаморочення - одна з найбільш частих скарг на прийомі у невролога, але найчастіше їй мало приділяється уваги і справжні причини запаморочення залишаються неясними, а значить пацієнт може мати невірний діагноз і отримувати неадекватне лікування.

Запаморочення - це відчуття порушення положення тіла в просторі.
Причин, що викликають запаморочення - більше 80-ти, тому визначити чому паморочиться голова - непросте завдання. Найчастіше, особливо у молодих, причини нешкідливі. Це може бути перевтома, заколисування, голод, а також наявність сірчаних пробок в слуховому проході. Але в деяких випадках це може бути ознакою серйозної хвороби.

Запаморочення буває:
* Системи (вестибулярне);
* Несистемне (невестібулярное).

Вестибулярний апарат відповідає за точну орієнтацію в просторі і утримання рівноваги. Якщо робота вестибулярного апарату дає збій, людині здається, що предмети кружляють навколо нього або сам він обертається навколо предметів.

Які проблеми зі здоров'ям викликають запаморочення:
- патологіі вестибулярного апарату і органів слуху
- нарушенія мозкового кровообігу
- неврози і депресії
- заболеванія хребта
- нарушенія мікроподвіжності кісток черепа, крижів і натяг твердої мозкової оболонки (такі порушення найчастіше виникають після аварій, падінь і ін. види травм)

Люди, які страждають від запаморочень, не можуть вести повноцінне життя. Їм небезпечно водити автомобіль, працювати на виробництві
Наведена нижче інформація допоможе людям з запамороченням вирішити, в яких випадках слід звертатися до лікаря, а також дізнатися, що буде відбуватися під час обстеження.

Насторожуючі ознаки
При запамороченні наступні симптоми і ознаки є приводом для занепокоєння. Вони включають:
- головний біль;
- біль в шиї;
- утруднення при ходьбі;
- втрату свідомості (непритомність);
- інші неврологічні симптоми (наприклад, проблеми зі слухом, зором, мовою, утруднене ковтання, труднощі при спробі рухати руками або ногами).

Причину запаморочення встановить лікар-невролог за допомогою клінічного та апаратного обстеження. Він же проведе лікування. Тактика лікування кожного виду запаморочення підбирається в залежності від діагностованою причини.

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація попередить негативні наслідки для вашого здоров'я.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.