Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

46 років страждала найсильнішим на псоріаз: як вдалося за два тижні впоратися з невиліковною хворобою

22.10.2020

Блог

Перші ділянки пошкодженої шкіри з'явилися у Анни у 20 років після нервового зриву.

— Я помітила дивні бляшки, що лущиться, злякалася і побігла до дерматолога, — згадує Ганна Петрівна. — Діагноз мені поставили одразу: псоріаз. Поклали до лікарні, призначили уколи. Я нічого про цю хворобу не знала. Думала, пролікуюсь — і все пройде. Виявилося, псоріаз вважається невиліковним. Жодні методи не допомагають, і поступово хвороба захоплює нові ділянки шкіри. Мене вона мучила 46 (!) Років. На тілі не залишалося жодного живого місця — все було вкрите кіркою від верхівки до кінчиків пальців.

- Зараз, дивлячись на вас, у це неможливо повірити!

— А я не вірю, що лише за два тижні моя шкіра повністю очистилася. Стаж захворювання був настільки великим, що на лікування я вже просто не сподівалася. До лікаря Олександра Марусича прийшла з іншою проблемою – болем у спині. Знайомі порекомендували його як спеціаліста, який вміє знімати біль. Записалася, але дуже переживала, що лікар мені відмовить у допомозі.

- Чому?

— Через псоріаз. Коли я зайшла в кабінет до Олександра Анатолійовича, то відразу його попередила: «У мене псоріаз, важка форма». А він мені: «Ну і що? Ми вас і від цього вилікуємо! » Я кажу: «Ви не розумієте, наскільки все серйозно. Мені навіть страшно показувати вам, як виглядає спина! За роки хвороби у мене розвинувся комплекс. Але лікар, напевно, вдав, що йому не страшно до мене торкатися. У всякому разі він не жахнувся, не став говорити: «Як ви дійшли до такого стану?»

— Але ви всі ці роки не сиділи склавши руки?

- Звичайно, ні. Всі методи і офіційної, і народної медицини випробувала на собі. Консультувалася у найвідоміших дерматологів. Я по роботі пов'язана з медициною, хоч сама і не медик. Тож лікували мене дійсно досвідчені та мислячі лікарі. А потім розводили руками: «Більше нічим не можемо допомогти…» Ось чому до обіцянки Марусича вилікувати мене від псоріазу поставилася спочатку скептично. Думала, буду рада, якщо хоча б спина перестане хворіти.

— Доктор не відмовився допомогти вам зі спиною. З чого почалося лікування?

- Корекція хребта, лімфодренажний масаж, банки, акупунктура. Бувало, лікар ставив в області живота до 15 голочок за один раз. Але це не було боляче. Спочатку масажист працював з моєю спиною в рукавичках. І я його розумію. Але, коли через два сеанси масажу він рукавички зняв і почав виконувати маніпуляції вже без рукавичок, я не повірила, що таке можливо.

- Що змінилося?

— спочатку очистилася спина, потім все тіло. Зараз, через півроку після лікування, стійка ремісія продовжується, бляшок практично не залишилося. Це неймовірно!

Олександр Марусич не став фотографувати шкіру пацієнтки на початку лікування, про що тепер шкодує.

— Випадок справді незвичайний, — каже Олександр Марусич. — Якщо чесно, я з таким раніше не стикався. Але метод, яким користуюся давно, — голкорефлексотерапія — дозволяє творити чудеса. Часом сам дивуюсь тому, наскільки він ефективний. Важливо правильно розібратися в діагнозах (зазвичай це цілий букет), побудувати систему переналаштування організму. Якщо це вдається зробити, позитивний ефект за різних захворювань забезпечений. Болі в спині, в суглобах, головний біль мають свої причини, і їх треба усунути. Грижі та протрузії хребта ведуть до порушення іннервації різних органів. Моє завдання— будь-якими способами відновити гармонійні відносини центральної та периферичної нервової системи. Тоді приходять в норму обмінні процеси, гормональний фон. В результаті, якщо людина після нашого лікування почувається добре, якщо вона радіє життю, значить, своє лікарське завдання ми виконали.

«Намагалася лікуватися кварцюванням, грязями, трав'яними зборами, гомеопатією, але нічого не допомагало».

Багато років Ганна соромилася свого тіла. Навчилася майже повністю ховати його під одягом.

— Це сьогодні через коронавірус прийнято навіть влітку ходити в рукавичках, — продовжує Ганна Петрівна. — А раніше людина, яка в теплу пору року одягала рукавички, привертала до себе особливу увагу. І я залишала руки відкритими. Але відбувся випадок, який увігнав мене в фарбу. Одного разу я запросила колегу разом випити чай в обідню перерву. І коли наливала заварку в чашку, помітила, як здригнулася жінка, побачивши мої руки. Вона зуміла стриматись. А я запам'ятала це відчуття на все життя.

— Але ж псоріаз не заражений ...

— А як це пояснити людям, які бачать страшні кірки, виразки, лущення на шкірі? Від одного виду таких рук виникає огида. Воно переходить і на людину. У транспорті, коли компостувала талончик, від мене теж усі шарахалися.

Читайте також: Людині, яка страждає на псоріаз перед тим, як засмагати, потрібно добре очистити шкіру

— Ви сказали, що випробували на собі різні методи. Що ви маєте на увазі?

— Лікарі призначали гормональні препарати. Я була пацієнткою відомого дерматолога, професора Глухенького. Дуже грамотна і чуйна людина. Як тільки з'являлися нові ліки, він відразу повідомляв мені: «Аня, давай спробуємо. Раптом допоможе? Не допомагало. Врешті-решт Борис Тихонович розвів руками: «Більше нічого не можу порадити…» Вважалося, що покращує стан хворих на псоріаз кварцювання крові. І я пройшла кілька процедур. Заварювала трави, зібрані народними цілителями, намагалася лікуватися гомеопатією. Робила грязьові аплікації, намазувалась березовим дьогтем. Все марно. Цікаво, що одна молода лікар багато років тому спробувала лікувати мене акупунктурою, і я пам'ятаю, що поліпшення було суттєвим. Потім лікар перейшла на роботу в іншу клініку. Контакти загубилися. А бо доля підказувала…

— Псоріаз вважається аутоімунним захворюванням — організм сприймає власні тканини як чужорідні і починає з ними боротися…

— Так. Мені так і пояснювали лікарі. Та я і сама багато читала про природу хвороби. Але головні висновки — «захворювання мало вивчене», «природа псоріазу поки не відома», «ефективного лікування немає». При першій зустрічі з доктором Марусичем я йому так і сказала: «Багато хто обіцяв мене вилікувати, але нікому це не вдалося».

— А він з вами не згодився...

— Не знаю, чи повірив у успіх відразу? Тим не менш почав лікування. І мій змучений організм на нього відгукнувся.

«Борячись із хворобою, людина не має опускати руки, вважаючи, що їй ніхто і нічим не зможе допомогти»
Питання, на яке мені дуже хотілося отримати відповідь: де вчився акупунктурі доктор Марусич?

— Мене навіть нема чого вам розповісти,— відповів лікар. — У Тибеті не був, у китайських фахівців уроки не брав. У 90-ті роки з Кривого Рогу, де я працював в одній з лікарень, мене направили до Дніпропетровська на курси підвищення кваліфікації. Тоді кожен лікар мав час від часу проходити такі курси. Виявилося, що нам викладали рефлексотерапію. Мене метод дуже зацікавив. Про нього мало хто знав. А на курсах ще продавали методички, набори голок. Я запасся всім необхідним і почав потихеньку освоювати новий для мене метод. А ще збирав літературу за темою голкорефлексотерапії.

— Не страшно було самостійно «встромляти голки» в біологічно активні точки?

— Я добре до цього підготувався. А коли отримав відмінний результат, зрозумів, що вже краще ставити голки, ніж призначати марні таблетки та ін'єкції. Знання з голкорефлексотерапії мені особливо стали в нагоді, коли я в жіночій консультації допомагав знімати біль у вагітних. Їм протипоказані багато ліків: побічні ефекти можуть завдати шкоди і мамі, і майбутній дитині. А голочки - безмедикаментозна терапія. Жінкам вони помагали. Я розкривав все нові можливості цього напряму.

— І які вони?

— За спеціальністю я ортопед-травматолог. Вже можу стверджувати, що за допомогою голок відмінно знімається больовий синдром. А далі — лікування. Зрозумів: біль - це завжди наслідок набряку, і навпаки: набряк завжди викликає хворобливі відчуття. Тому в лікуванні будь-якої недуги важливо зняти набряклість тканин. Вона може бути не тільки зовнішньою — коли видно, як розпухло коліно. Внутрішній набряк - наприклад, частини підшлункової залози - порушує роботу всієї травної системи. Ось із цими станами і треба боротися. Зокрема, за допомогою голок. Досвід напрацьовується поступово. Знаю, в які точки, на яку глибину повинен поставити голочки, якого діаметру вони повинні бути. Вибираю ті, які потрібні конкретному пацієнтові. А раніше голки були багаторазові, непросто було роздобути набори.Читайте також: «Після того, як доктор Марусич вправив шийний хребець, моя восьмирічна донька почала вимовляти слово «мама»

— Як ви знаходите активні точки? Адже люди такі різні.

— Не буду приховувати це ціла наука. Існує 750 пікселів. Але я використовую до п'ятдесяти. Цього достатньо. Стимулюю їх не тільки голками. Щоб перезапустити органи, які дали збій, у певні точки вводжу амінокислоти. Це стандартні препарати. Просто треба знати дозування, розуміти, куди і з якою періодичністю вводити ліки.— З якими проблемами до вас звертаються?

— З найрізноманітнішими. Наприклад, біль у колінах. Її може викликати артрит, артроз. А є ще подагричний артрит, при якому суглоби ушкоджуються солями сечової кислоти. Щоб поставити діагноз, треба проаналізувати рентгенівські знімки, результати КТ або МРТ. Люблю розглядати знімки на екрані комп'ютера, коли можна збільшити зображення і побачити всі структури, наприклад, хребта. Демонструю зображення пацієнту і пояснюю, в чому проблема. Людина повинна хоч раз у житті побачити, як виглядає її хребет! Непогане «селфі» виходить.

Багато пацієнтів скаржаться на біль у спині. Вважається, що грижі міжхребцевих дисків — одна з найпоширеніших проблем. Але грижа не викликає біль. Болючі відчуття з'являються, коли розвивається набряк і набряклі тканини здавлюють нервові коріння. Як я і казав, знімаю набряк — йде біль. А ось протрузія — бАле серйозна проблема: частина міжхребцевого диска проникає в хребцевий канал. Але й з цим нам вдається впоратися.

Нещодавно прийшов пацієнт, якого я лікував три роки тому. У хлопця були і грижі, і протрузії. У нього сильно боліла спина. Так от, свіжий знімок МРТ показав, що тепер у нього ідеальний стан хребта. Чому я дуже радий!

Або ще цікава ситуація. Пацієнт звернувся з переломами пальців на нозі. Кожен палець був буквально понівечений, кісточки зміщені. Місяць тому я без операції склав кістки, зафіксував їх гіпсовою пов'язкою. Застосував також акупунктуру, щоб активізувати процес утворення кісткової мозолі. І все вийшло! Це підтверджується знімком, на якому кістки вже зрослися, і пальці абсолютно рівні.

Але, повертаючись до пацієнтки, яка страждає на псоріаз, хочу сказати: успіх, якого вдалося досягти, лише підтверджує, що ми не до кінця знаємо можливості людського організму і важелі впливу, здатні повернути пацієнтові здоров'я. Треба пробувати це робити, але з обережністю. І в жодному разі не можна опускати руки, говорити собі: «Мені вже ніхто і нічим не зможе допомогти».

Раніше «ФАКТИ» розповідали про ще один оригінальний спосіб лікування псоріазу. Зупинити аутоімунне захворювання дозволяє очищення крові та організму за допомогою сорбентів.

На фото в заголовку: «Я боялася, що доктор Марусич відмовиться лікувати мою спину, побачивши, що все тіло вкрите псоріатичними бляшками,— каже Ганна Петрівна. — Але він позбавив мене від болю в спині і від проявів псоріазу (Фото із сімейного альбому).

Джерело: https://fakty.ua/351956-46-let-stradala-silnejshim-psoriazo…

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.